facebook


Anna Rutkowska

AlexDeco


Z roku na rok coraz więcej Par Młodych wybiera na miejsce ślubu plener, i choć aura w Polsce potrafi spłatać figle są gotowi zaryzykować. Wszak pierwsze randki pełne czułości i bliskości najczęściej miały miejsce w parku wśród kwiatów i zieleni. Były to chwile romantyczne i niezapomniane i ten nastrój, tej właśnie chwili i tego miejsca chcemy Parze Młodej ponownie przybliżyć.

Niewątpliwym atutem uroczystości ślubnej w plenerze jest organizowane przy tej okazji wesele w namiocie. Dzięki takiemu połączeniu mamy możliwość stworzenia idealnego obrazu ślubu i przyjęcia weselnego o jakim zawsze marzyła Para Młoda.

Namiot, dzięki swojej neutralności poprzez duże, jasne powierzchnie jakimi są ściany oraz dach, pozwala dekoratorowi na więcej wariantów jakie może zaproponować przyszłej Parze Młodej.

Styl klasyczny, romantyczny oparty na połączeniu ciepłych kolorów pastelowych jak odcienie różu, brzoskwinii oraz pistacji to preferowane kolory dla Panny Młodej pragnącej stonowanego stylu oraz delikatnej formy elementów. Idealnym uzupełnieniem dla tej palety barw staje się naturalna zieleń, tak różna w swoich odcieniach na ile pozwala na to otoczenie uroczystości.

Dyskretny akcent dla tak dużych przestrzeni możemy uzyskać wykorzystując również zwiewne tkaniny, które poruszane nawet najdelikatniejszym podmuchem wiatru dodają nutkę tajemniczości.

Dla podkreślenia zewnętrznego charakteru ślubu, ciekawym rozwiązaniem jest użycie stylizowanych elementów, takich jak meble lub elementy dodatkowe np. klatki dla ptaków – oddają one klimat miejsca, wszak w tle słychać delikatne odgłosy ptaków.

Dla Par, które preferują bardziej nowoczesny i prosty wymiar elementów dekoratorskich ciekawym rozwiązaniem może być bardzo popularne, klasyczne połączenie bieli z czernią.

Przy takim zestawieniu należy zachować szczególną ostrożność podczas doboru elementów. Zbyt duża ilość czerni może spowodować negatywny odbiór całej aranżacji imprezy plenerowej.

Swoim Klientom zawsze podpowiadam, aby kolor czarny pojawiał sie w postaci drobnych akcentów jak np. dekory na serwetkach lub numeracja stołów dla Gości weselnych. Dzięki takiemu zabiegowi czerń nie stanie się dominującym elementem, będzie eleganckim uzupełnieniem dla formy całego ślubu.

W aranżacjach bazujących na takim połączeniu bardzo dobry efekt uzyskamy dodając jeden z dwóch motywów – srebra lub efektu lustra.

Dzięki srebru przełamiemy kontrast pomiedzy bielą i czernią, efekt lustra pozwoli na wprowadzenie w stylizacji ślubnej klimatu glamour. Ponadto elementy lustrzane np. na stole spotęgują efekt świec, które zaaranżowalibyśmy na bufetach i stołach Gości.

 

www.dekoracjealex.pl
Wyjątkowe miejsca
Pałac Zdunowo
Pałac Zdunowo

Przenieście się Państwo w lata 20-te, na tę noc stańcie się gospodarzami jednego z najpiękniejszych pałaców na Mazowszu, położonego w zabytkowym parku. Goście długo będą wspominać smaki waszego wesela ? otrzymaliśmy nagrodę najlepszej kuchni pałacowej w Polsce. Będzie to niezapomniane wydarzenie, z wybraną przez Państwa wyjątkową atrakcją wieczoru. Podzielimy się doświadczeniem, zadbamy o zaplanowanie szczegółów. Zapraszamy do zobaczenia pałacu.

zobacz więcej

Polecane firmy
Błażej Sendzielski
Błażej Sendzielski

Aparat fotograficzny towarzyszy mi niemal w każdej chwili mojego życia od ponad dziesięciu lat. Pasja stała się również moją pracą, przy czym ta druga nie pokonała pierwszej. Przez ostatnie lata pracowałem dla agencji fotograficznych i ogólnopolskiego dziennika.

zobacz więcej

Newsletter


 

Copyright © 2012-2017 WeselawPlenerze.pl