facebook


Pałac Pstrokonie


Pałac Pstrokonie położony jest na terenie Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki. Zabytkowy Pałac z 1820 roku otacza piękny siedmiohektarowy Park oraz dwa duże stawy. Jest to miejsce idealne na imprezy plenerowe, wesela, spotkania firmowe czy warsztaty rozwojowe. Jako dodatkową atrakcję Pałac oferuje spływy kajakowe, loty paralotnią, piesze i konne wycieczki rowerowe po przepięknych okolicach Parku Krajobrazowego.

Pałac Pstrokonie daje nieograniczone możliwości organizacji przyjęcia. Wychodzimy z propozycją zaplanowania tego wyjątkowego dnia w najdrobniejszych szczegółach według wizji, marzeń i potrzeb naszych Klientów. Dobieramy każdy detal tak aby harmonijnie współgrał z osobowością, podkreślał indywidualne zainteresowania a całość wydarzenia była magiczna, wzruszająca i profesjonalna. Wykorzystujemy nasze najmocniejsze strony -podkreślamy  uroki przepięknego parku otoczonego zabytkowym drzewostanem, nasze dwa stawy cieszą się ogromnym powodzeniem szczególnie podczas przejażdżek łódką bądź kajakiem podczas imprezy, mamy możliwość ustawienia namiotu w różnych częściach Parku i o dowolnej wielkości, współpracujemy z profesjonalnymi zaufanymi firmami, które dobieramy indywidualnie pod Państwa potrzeby, dysponujemy Salą Piwniczną z kominkiem, pałacową wieżą widokową, miejscem na ognisko i placem zabaw dla dzieci. Organizujemy również spływy kajakowe, loty paralotnią, wydarzenia związane ze zdrowym trybem życia i rozwojem osobistym. 


Dane kontaktowe:

Adres: ul. Pstrokonie 89, 98-161 Zapolice woj. łódzkie
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy: 534-990-049
E-mail: info@palac-pstrokonie.pl
Strona internetowa firmy: www.palac-pstrokonie.pl

Galeria zdjęć:Lokalizacja na mapie:
Porady ekspertów

Paulina i Kinga
Paulina i Kinga

ONE Kropka

Przyjęcie w plenerze, dlaczego warto? Organizacja przyjęcia w plenerze to nieco bardziej skomplikowana sprawa niż po prostu wynajęcie lokalu, gdzie większość kwestii można powierzyć menadżerowi danego obiektu. Nie podlega dyskusji też dużo dłuższa lista rzeczy do załatwienia. Każda składowa przyjęcia powinna zostać skrupulatnie przemyślana, teren, menu, zaplecze sanitarne, dekoracje, sprawy techniczne takie jak: rozplanowanie przestrzeni, oświetlenie, nagłośnienie, klimatyzacja, ewentualnie ogrzewanie i wiele, wiele innych. Jednak niezależnie od tego, jak długą listę argumentów przeciw stworzymy i tak przyjęcia w plenerze zawsze będą miały to "coś" czego nie da Wam lokal.

czytaj więcej

Anna Rutkowska
Anna Rutkowska

AlexDeco

Z roku na rok coraz więcej Par Młodych wybiera na miejsce ślubu plener, i choć aura w Polsce potrafi spłatać figle są gotowi zaryzykować. Wszak pierwsze randki pełne czułości i bliskości najczęściej miały miejsce w parku wśród kwiatów i zieleni. Były to chwile romantyczne i niezapomniane i ten nastrój, tej właśnie chwili i tego miejsca chcemy Parze Młodej ponownie przybliżyć.

czytaj więcej

Wojciech Zbroja
Wojciech Zbroja

Prezes Rent Design

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Rent Design? Rent Design to jedna z największych wypożyczalni mebli w Polsce. Nasza firma jest elastyczna i niezwykle wszechstronna. Wspieramy zarówno małe, kameralne uroczystości, jak również te duże organizowane na kilkaset osób śluby i wesela. Dzięki bardzo dużej ilości dostępnych mebli możemy zaoferować naszym klientom pomoc w aranżacji przestrzeni nawet na ponad 1000 osób.

czytaj więcej

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski

RAJT Hale namiotowe

W planowaniu wesela w plenerze jest wiele czynników niezwykle ważnych ale jeden z ważniejszych to dobry wybór hali namiotowej. Zapytaliśmy o to Marcina Nowakowskiego Dyrektora Zarządzającego firmy RAJT.

czytaj więcej

Polecane firmy
Perfect Moments
Perfect Moments

Perfect Moments jest jedną z najdłużej działających agencji ślubnych w Polsce, nasze doświadczenie w tej branży budujemy od 2006 roku. Zorganizowaliśmy już blisko dwieście uroczystości ślubno-weselnych na terenie całego kraju.

zobacz więcej

Newsletter


 

Copyright © 2012-2017 WeselawPlenerze.pl