facebook


Jaworowy Dwór


Nasz zabytkowy Dwór stanowi wymarzoną scenerię dla tak wyjątkowego dnia i - jak określono - oferuje ?śródziemnomorskie ciepło, francuski szyk, angielską elegancję oraz co najważniejsze - polską atmosferę?, które uczynią ten dzień niezapomnianym i wyjątkowym.

 

Jaworowy Dwór - odrestaurowany XVIII- wieczny zabytek  to miejsce , które swoją atmosferą przyciąga najpiękniejsze historie miłosne , zakochanych ludzi i celebrowania  najważniejszych chwil w ich życiu . Moment w którym zapada decyzja o sakramentalnym „Tak” wzbudza chęć podzielenia się z najbliższymi , towarzyszący  nastrój temu wydarzeniu przeniesiemy w uroczym  dworze i jego otoczeniu . Zadbamy o każdy szczegół , by wyobrażenie  o tej chwili stało się jawą , nie tylko marzeniem . Nasz zespół  z wielką pasją i radością spełnia oczekiwania każdej Pary  indywidualnie. U nas nie ma standardowych wesel, każde jest opowieścią o miłości dwojga ludzi, wyrażoną w  dekoracjach kwiatowych  ,wyjątkowym  menu , odpowiedniej aranżacji tak  romantycznego miejsca .Młoda Para i jej goście na długo zachowają miłe wspomnienia .  Nie ma nic ważniejszego od ludzi sobie bliskich i szczęścia, resztą zajmiemy się my, byście mogli bez stresu cieszyć się chwilą ….

Nasi Goście czują się w dworku jak w pełnym spokoju i ciszy domu rodzinnym, a właściciele oraz personel dokładają wszelkich starań, by zapewnić Gościom pełen uroku pobyt, spokojny sen i rodzinną atmosferę.

Do dyspozycji Gości mamy 50 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2-os. i apartamentach + ewentualne dostawki.

W trakcie wesela proponujemy specjalne ceny pokoi hotelowych w postaci rabatu 20% od cen standardowych. 


Dane kontaktowe:

Adres: Trębki Nowe 100a , 05-170 Zakroczym woj. mazowieckie
Telefon stacjonarny: 227853302
Telefon komórkowy: 601656400
E-mail: marketing@jaworowydwor.pl m.kielbasinska@jaworowydwor.pl
Strona internetowa firmy: www.jaworowydwor.pl

Galeria zdjęć:Lokalizacja na mapie:
Porady ekspertów

Paulina i Kinga
Paulina i Kinga

ONE Kropka

Przyjęcie w plenerze, dlaczego warto? Organizacja przyjęcia w plenerze to nieco bardziej skomplikowana sprawa niż po prostu wynajęcie lokalu, gdzie większość kwestii można powierzyć menadżerowi danego obiektu. Nie podlega dyskusji też dużo dłuższa lista rzeczy do załatwienia. Każda składowa przyjęcia powinna zostać skrupulatnie przemyślana, teren, menu, zaplecze sanitarne, dekoracje, sprawy techniczne takie jak: rozplanowanie przestrzeni, oświetlenie, nagłośnienie, klimatyzacja, ewentualnie ogrzewanie i wiele, wiele innych. Jednak niezależnie od tego, jak długą listę argumentów przeciw stworzymy i tak przyjęcia w plenerze zawsze będą miały to "coś" czego nie da Wam lokal.

czytaj więcej

Od redakcji
Od redakcji

Witamy na portalu Wesela w Plenerze i serdecznie zapraszamy do współtworzenia z nami tej strony. WeselawPlenerze.pl to portal, który powstał aby jak najbardziej przybliżyć Państwu organizacje ślubów i wesel w specjalnie przystosowanych do tego halach namiotowych.

czytaj więcej

Anna Rutkowska
Anna Rutkowska

AlexDeco

Z roku na rok coraz więcej Par Młodych wybiera na miejsce ślubu plener, i choć aura w Polsce potrafi spłatać figle są gotowi zaryzykować. Wszak pierwsze randki pełne czułości i bliskości najczęściej miały miejsce w parku wśród kwiatów i zieleni. Były to chwile romantyczne i niezapomniane i ten nastrój, tej właśnie chwili i tego miejsca chcemy Parze Młodej ponownie przybliżyć.

czytaj więcej

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski

RAJT Hale namiotowe

W planowaniu wesela w plenerze jest wiele czynników niezwykle ważnych ale jeden z ważniejszych to dobry wybór hali namiotowej. Zapytaliśmy o to Marcina Nowakowskiego Dyrektora Zarządzającego firmy RAJT.

czytaj więcej

Polecane firmy
Alex Deco
Alex Deco

ALEX Deco Studio Dekoracji Imprez (Agencja Dekoratorska ALEX) jest firmą rodzinną, która powstała z pasji tworzenia piękna. Inspiracją dla naszych działań są przede wszystkim Klienci - to spotkania z nimi, poznanie ich charakterów, temperamentów i oczywiście ich oczekiwań stanowią źródło kreatywności i pobudzają wyobraźnie przy tworzeniu unikatowych projektów dekoracji. Dzięki temu jesteśmy w opinii innych firmą o niezachwianej reputacji i wysokim uznaniu dla wykonywanej przez nas pracy.

zobacz więcej

Newsletter


 

Copyright © 2012-2017 WeselawPlenerze.pl