facebook


Jaworowy Dwór


Nasz zabytkowy Dwór stanowi wymarzoną scenerię dla tak wyjątkowego dnia i - jak określono - oferuje ?śródziemnomorskie ciepło, francuski szyk, angielską elegancję oraz co najważniejsze - polską atmosferę?, które uczynią ten dzień niezapomnianym i wyjątkowym.

 

Jaworowy Dwór - odrestaurowany XVIII- wieczny zabytek  to miejsce , które swoją atmosferą przyciąga najpiękniejsze historie miłosne , zakochanych ludzi i celebrowania  najważniejszych chwil w ich życiu . Moment w którym zapada decyzja o sakramentalnym „Tak” wzbudza chęć podzielenia się z najbliższymi , towarzyszący  nastrój temu wydarzeniu przeniesiemy w uroczym  dworze i jego otoczeniu . Zadbamy o każdy szczegół , by wyobrażenie  o tej chwili stało się jawą , nie tylko marzeniem . Nasz zespół  z wielką pasją i radością spełnia oczekiwania każdej Pary  indywidualnie. U nas nie ma standardowych wesel, każde jest opowieścią o miłości dwojga ludzi, wyrażoną w  dekoracjach kwiatowych  ,wyjątkowym  menu , odpowiedniej aranżacji tak  romantycznego miejsca .Młoda Para i jej goście na długo zachowają miłe wspomnienia .  Nie ma nic ważniejszego od ludzi sobie bliskich i szczęścia, resztą zajmiemy się my, byście mogli bez stresu cieszyć się chwilą ….

Nasi Goście czują się w dworku jak w pełnym spokoju i ciszy domu rodzinnym, a właściciele oraz personel dokładają wszelkich starań, by zapewnić Gościom pełen uroku pobyt, spokojny sen i rodzinną atmosferę.

Do dyspozycji Gości mamy 50 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2-os. i apartamentach + ewentualne dostawki.

W trakcie wesela proponujemy specjalne ceny pokoi hotelowych w postaci rabatu 20% od cen standardowych. 


Dane kontaktowe:

Adres: Trębki Nowe 100a , 05-170 Zakroczym woj. mazowieckie
Telefon stacjonarny: 227853302
Telefon komórkowy: 601656400
E-mail: marketing@jaworowydwor.pl m.kielbasinska@jaworowydwor.pl
Strona internetowa firmy: www.jaworowydwor.pl

Galeria zdjęć:Lokalizacja na mapie:
Porady ekspertów

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski

RAJT Hale namiotowe

W planowaniu wesela w plenerze jest wiele czynników niezwykle ważnych ale jeden z ważniejszych to dobry wybór hali namiotowej. Zapytaliśmy o to Marcina Nowakowskiego Dyrektora Zarządzającego firmy RAJT.

czytaj więcej

Katarzyna Gajek
Katarzyna Gajek

Aspire

Od strony organizacyjnej imprezy plenerowe to projekty trudniejsze i bardziej czasochłonne. Wymagają zbudowania wszystkiego od podstaw i planowania działań z większym wyprzedzeniem. Ale dają niesamowitą dowolność i czasem nieosiągalną w innej sytuacji przestrzeń.

czytaj więcej

Anna Rutkowska
Anna Rutkowska

AlexDeco

Z roku na rok coraz więcej Par Młodych wybiera na miejsce ślubu plener, i choć aura w Polsce potrafi spłatać figle są gotowi zaryzykować. Wszak pierwsze randki pełne czułości i bliskości najczęściej miały miejsce w parku wśród kwiatów i zieleni. Były to chwile romantyczne i niezapomniane i ten nastrój, tej właśnie chwili i tego miejsca chcemy Parze Młodej ponownie przybliżyć.

czytaj więcej

Od redakcji
Od redakcji

Witamy na portalu Wesela w Plenerze i serdecznie zapraszamy do współtworzenia z nami tej strony. WeselawPlenerze.pl to portal, który powstał aby jak najbardziej przybliżyć Państwu organizacje ślubów i wesel w specjalnie przystosowanych do tego halach namiotowych.

czytaj więcej

Polecane firmy
ONE kropka
ONE kropka

ONE to cztery różne kobiety, które mają jeden cel: tworzyć przyjęcia niebanalne. A kropka to coś, co najlepiej charakteryzuje nasze podejście do klienta. Wasze przyjęcie ma być idealne i kropka.

zobacz więcej

Newsletter


 

Copyright © 2012-2017 WeselawPlenerze.pl