facebook


Hotel Pałac Czarny Las


Hotel**** Pałac Czarny Las to oaza spokoju, a jego parkowe otoczenie to idealna sceneria dla każdego przyjęcia. XIX-wieczny Pałac wraz z kompleksem Dworków Pałacowych tworzą bazę noclegową dla 116 Gości. Dla par, które marzą o wyjątkowej oprawie miejsca do ślubu stworzyliśmy możliwość organizacji przyjęcia weselnego w pałacowych plenerach. Na terenie przypałacowego parku na wzniesieniu nad stawami zlokalizowany jest luksusowy namiot o powierzchni 450 m2, w którym można zorganizować niezapomniane przyjęcie nawet dla 180 osób.

PRZYJĘCIA WESELNE

Wybór Hotelu****Pałac Czarny Las na organizację przyjęcia weselnego to gwarancja profesjonalnej obsługi, komfortu i jakości na najwyższym poziomie. Nasz wyjątkowy obiekt to miejsce z duszą i charakterem, które pozwoli w pełni oddać się celebracji tak ważnego wydarzenia, jakim jest ślub i wesele.

Przyjęcia od 90 do 180 osób organizujemy w luksusowym namiocie zlokalizowanym na  terenie przypałacowego parku na wzniesieniu z widokiem na zabytkowy Pałac oraz stawy.

NAMIOT – INFORMACJE TECHNICZNE:

Hala namiotowa          450 m2

Parkiet taneczny         65 m2

Podest sceniczny         3 m x 6 m

Zaplecze kuchenne      25 m2

Stół okrągły                15 szt.

Krzesło z  pokrowcem           180 szt.

Oświetlenie – kryształowe żyrandole

Luksusowa wykładzina poza parkietem

Zewnętrzny taras wypoczynkowy

Toaleta damsko - męska

Na przyjęcia do 90 osób oferujemy elegancką Restaurację połączoną z przepiękną Salą Widokową oraz parkietem tanecznym w Klubie.

CEREMONIA ZAŚLUBIN

Pałacowe plenery to idealna sceneria do zawarcia cywilnego związku małżeńskiego. Do dyspozycji Gości oddajemy 3,5 ha zadbanego parku z zabytkowym drzewostanem i tarasami zawieszonymi nad stawem. Przygotowujemy miejsce dla Urzędnika USC oraz Pary Młodej. W razie niepogody przygotowujemy jedną z naszych stylowych sal konferencyjnych.

OFERTA

Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja przyjęcia w ofercie „all inclusive”, w której w ramach jednej ceny gwarantujemy:

  • toast winem musującym na powitanie Pary Młodej i Gości
  • powitanie chlebem i solą
  • menu weselne
  • open bar bezalkoholowy
  • open bar alkoholowy
  • nocleg dla wszystkich gości
  • udział w targach ślubnych w hotelu z możliwością degustacji menu weselnego
  • Apartament Kolonialny dla Pary Młodej na noc poślubną
  • udostępnienie plenerów i wnętrz do ślubnej sesji fotograficznej
  • zaproszenie na Romantyczny Pobyt dla Dwojga w pierwszą rocznicę ślubu

Dodatkowo za każdym razem dajemy gwarancję, że w tym wyjątkowym dniu na terenie hotelu nie odbędzie się żadne inne przyjęcie weselne.


OFERTA DODATKOWA

Bufety tematyczne

Oprawa florystyczna

Oprawa fotograficzna

Oprawa muzyczna

Obsługa barmańska

Papeteria ślubna

Atrakcje dla dzieci

Profesjonalna organizacja i planowanie wesela


POPRAWINY

Istnieje możliwość organizacji drugiego dnia przyjęcia w eleganckim stylu w Restauracji oraz Namiocie lub w luźniejszej atmosferze w Ogrodzie Grillowym.


Dane kontaktowe:

Adres: Czarny Las 8, 42-289 Woźniki woj. śląskie
Telefon stacjonarny: 34 357 30 78
Telefon komórkowy: 728 332 962, 728 332 981
E-mail: recepcja@czarnylas.pl
Strona internetowa firmy: www.czarnylas.pl

Galeria zdjęć:Lokalizacja na mapie:
Porady ekspertów

Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski

RAJT Hale namiotowe

W planowaniu wesela w plenerze jest wiele czynników niezwykle ważnych ale jeden z ważniejszych to dobry wybór hali namiotowej. Zapytaliśmy o to Marcina Nowakowskiego Dyrektora Zarządzającego firmy RAJT.

czytaj więcej

Paulina i Kinga
Paulina i Kinga

ONE Kropka

Przyjęcie w plenerze, dlaczego warto? Organizacja przyjęcia w plenerze to nieco bardziej skomplikowana sprawa niż po prostu wynajęcie lokalu, gdzie większość kwestii można powierzyć menadżerowi danego obiektu. Nie podlega dyskusji też dużo dłuższa lista rzeczy do załatwienia. Każda składowa przyjęcia powinna zostać skrupulatnie przemyślana, teren, menu, zaplecze sanitarne, dekoracje, sprawy techniczne takie jak: rozplanowanie przestrzeni, oświetlenie, nagłośnienie, klimatyzacja, ewentualnie ogrzewanie i wiele, wiele innych. Jednak niezależnie od tego, jak długą listę argumentów przeciw stworzymy i tak przyjęcia w plenerze zawsze będą miały to "coś" czego nie da Wam lokal.

czytaj więcej

Od redakcji
Od redakcji

Witamy na portalu Wesela w Plenerze i serdecznie zapraszamy do współtworzenia z nami tej strony. WeselawPlenerze.pl to portal, który powstał aby jak najbardziej przybliżyć Państwu organizacje ślubów i wesel w specjalnie przystosowanych do tego halach namiotowych.

czytaj więcej

Katarzyna Gajek
Katarzyna Gajek

Aspire

Od strony organizacyjnej imprezy plenerowe to projekty trudniejsze i bardziej czasochłonne. Wymagają zbudowania wszystkiego od podstaw i planowania działań z większym wyprzedzeniem. Ale dają niesamowitą dowolność i czasem nieosiągalną w innej sytuacji przestrzeń.

czytaj więcej

Polecane firmy
Perfect Day
Perfect Day

Specjalnością Perfect Day Wedding Planners jest kompleksowa organizacja ślubów i wesel polskich oraz międzynarodowych na terenie całej Polski. Jesteśmy jedną z najdłużej działających agencji wedding planerskich oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, spełniając tym samym wymóg świadczenia wysokiej jakości usług. Prowadzimy Polską Akademię Ślubną, która oferuje szkolenia dla konsultantów ślubnych. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu organizacja wesel nie stanowi żadnego problemu, a nasza specjalistyczna wiedza, wyczucie smaku i estetyki, zapewni Państwu satysfakcję ze zorganizowanej z nami uroczystości ślubnej. Organizacja ślubu i wesela? Z nami spełnisz swoje marzenia.

zobacz więcej

Newsletter


 

Copyright © 2012-2017 WeselawPlenerze.pl