facebook


Paulina i Kinga

ONE Kropka


Przyjęcie w plenerze, dlaczego warto? Organizacja przyjęcia w plenerze to nieco bardziej skomplikowana sprawa niż po prostu wynajęcie lokalu, gdzie większość kwestii można powierzyć menadżerowi danego obiektu. Nie podlega dyskusji też dużo dłuższa lista rzeczy do załatwienia. Każda składowa przyjęcia powinna zostać skrupulatnie przemyślana, teren, menu, zaplecze sanitarne, dekoracje, sprawy techniczne takie jak: rozplanowanie przestrzeni, oświetlenie, nagłośnienie, klimatyzacja, ewentualnie ogrzewanie i wiele, wiele innych. Jednak niezależnie od tego, jak długą listę argumentów przeciw stworzymy i tak przyjęcia w plenerze zawsze będą miały to "coś" czego nie da Wam lokal.

Po pierwsze, większa swoboda w wyborze miejsca. Oczywiście teren musi być odpowiednio przystosowany, ale dzięki zatrudnieniu odpowiedniej firmy "namiotowej", dowiecie się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Marzycie o przyjęciu na plaży, we własnym ogrodzie, na łące lub nad jęziorem, gdzie byliście na pierwszej randce??? Proszę bardzo.

Chcecie wykonać pierwszy taniec pod gwiazdami, wystarczy namiot transparentny.

Wyobrażacie sobie, że Wasi Goście zjedzą uroczystą kolację w ogrodzie? Dlaczego nie!

Już nieraz byliście na przyjęciach weselnych, gdzie część Gości spędzała większość czasu poza lokalem, bo letnie wieczory są tak przyjemne, że aż żal siedzieć wewnątrz i chcecie tego uniknąć po prostu przenosząc Wasz ślub na zewnątrz? Macie taka możliwość.

Chcielibyście podać tort na trawie, pod drzewem? Przyjęcie plenerowe to idealna okazja, żeby wyserwować go właśnie w taki sposób.

Nie wyobrażacie sobie, że spędzicie ten jeden, jedyny dzień w życiu w lokalu, gdzie wystrój zupełnie nie odpowiada Waszej estetyce, a nie chcecie zabierać swoich Gości na drugi koniec Polski? To nie ma się nad czym zastanawiać.

Marzy Wam się przyjęcie bardzo eleganckie, ale jednak nie widzicie się w sali konferencyjnej hotelu, w których spędzacie większość firmowych szkoleń. Na trawie można zorganizować nawet bal.

Nie lubicie patetyczności, zależy Wam na swobodzie i po prostu dobrej zabawie? Przyjęcie plenerowe, niezależnie od dekoracji namiotu samo w sobie jest swobodniejsze niż każda inna forma przyjęcia, przy czym nie musi ono tracić na elegancji czy klasie.

Macie bardzo zróżnicowane grupy Gości i chcielibyście, żeby każda z nich w wybranym przez Was miejscu czuła się komfortowo. W tym przypadku aranż przestrzeni jest dużo bardziej dowolny, co logiczne, niż w zaprojektowanej przez obcą Wam osobę sali.

Chcecie, żeby część przyjęcia odbyła się na hamakach lub przy kominkach, nawet jeżeli pobieracie się w sierpniu? Plener daje Wam takie możliwości.

Jeżeli nadal szukacie argumentów za, bo boicie się, że pogoda pokrzyżuje Wasze plany, to zapraszamy Was na spotkanie, bo nie warto ograniczać swojej wyobraźni planując ten jedyny dzień w życiu, a tym bardziej zamykać jej w czterech ścianach, kiedy możecie tańczyć pod gołym niebem;)  
Wyjątkowe miejsca
Pałac Chojnata
Pałac Chojnata

Elegancki i stylowy Pałac Chojnata to wysokiej klasy obiekt, położony w miejscowości Wola Chojnata w gminie Biała Rawska, między Łodzią a Warszawą, oddalony zaledwie 60 km od obu tych miast. Malownicze i spokojne miejsce, otoczone zielenią, gwarantuje komfortowe warunki do organizacji wszelkiego typu przyjęć. W skład reprezentacyjnego kompleksu pałacowego wchodzą: Pałac, Willa Parkowa, namiot bankietowy oraz 7 ha park.

zobacz więcej

Polecane firmy
Pracownia Florystyczna G-FIORE
Pracownia Florystyczna G-FIORE

Pracownia Florystyczna G Fiore powstała z miłości do kwiatów i od ponad 12 lat Małgosia Kaliszewska spełniła marzenia ponad 1000 Panien Młodych przygotowując dekoracje Kościołów i miejsc zaślubin, restauracji i sal weselnych, oraz przyjęć plenerowych. G Fiore to nie tylko aranżacje przyjęć weselnych, to również dekoracje największych i najelegantszych przyjęć w Warszawie i w całej Polsce i dekoracje eventów firmowych. Ogromne doświadczenie Małgosi pozwala jej zadowolić najbardziej wymagających Klientów i zaprojektować kompleksowe dekoracje ? od aranżacji materiałowych zaczynając, poprzez dekoracje architektoniczne, na dekoracjach światłem kończąc. Do tej pory Małgosia i jej ekipa realizowała przyjęcia między innymi w Restauracji Belvedere, Dworze w Oborach, Zamku Ryn, Hotelu Hyatt, Hotelu Polonia, Fortecy, Arkady Kubickiego, ale też w tak nietypowych miejscach jak ruiny dworu we Włoszczowej, namioty i statki.

zobacz więcej

Newsletter


 

Copyright © 2012-2017 WeselawPlenerze.pl