facebook


Paulina i Kinga

ONE Kropka


Przyjęcie w plenerze, dlaczego warto? Organizacja przyjęcia w plenerze to nieco bardziej skomplikowana sprawa niż po prostu wynajęcie lokalu, gdzie większość kwestii można powierzyć menadżerowi danego obiektu. Nie podlega dyskusji też dużo dłuższa lista rzeczy do załatwienia. Każda składowa przyjęcia powinna zostać skrupulatnie przemyślana, teren, menu, zaplecze sanitarne, dekoracje, sprawy techniczne takie jak: rozplanowanie przestrzeni, oświetlenie, nagłośnienie, klimatyzacja, ewentualnie ogrzewanie i wiele, wiele innych. Jednak niezależnie od tego, jak długą listę argumentów przeciw stworzymy i tak przyjęcia w plenerze zawsze będą miały to "coś" czego nie da Wam lokal.

Po pierwsze, większa swoboda w wyborze miejsca. Oczywiście teren musi być odpowiednio przystosowany, ale dzięki zatrudnieniu odpowiedniej firmy "namiotowej", dowiecie się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Marzycie o przyjęciu na plaży, we własnym ogrodzie, na łące lub nad jęziorem, gdzie byliście na pierwszej randce??? Proszę bardzo.

Chcecie wykonać pierwszy taniec pod gwiazdami, wystarczy namiot transparentny.

Wyobrażacie sobie, że Wasi Goście zjedzą uroczystą kolację w ogrodzie? Dlaczego nie!

Już nieraz byliście na przyjęciach weselnych, gdzie część Gości spędzała większość czasu poza lokalem, bo letnie wieczory są tak przyjemne, że aż żal siedzieć wewnątrz i chcecie tego uniknąć po prostu przenosząc Wasz ślub na zewnątrz? Macie taka możliwość.

Chcielibyście podać tort na trawie, pod drzewem? Przyjęcie plenerowe to idealna okazja, żeby wyserwować go właśnie w taki sposób.

Nie wyobrażacie sobie, że spędzicie ten jeden, jedyny dzień w życiu w lokalu, gdzie wystrój zupełnie nie odpowiada Waszej estetyce, a nie chcecie zabierać swoich Gości na drugi koniec Polski? To nie ma się nad czym zastanawiać.

Marzy Wam się przyjęcie bardzo eleganckie, ale jednak nie widzicie się w sali konferencyjnej hotelu, w których spędzacie większość firmowych szkoleń. Na trawie można zorganizować nawet bal.

Nie lubicie patetyczności, zależy Wam na swobodzie i po prostu dobrej zabawie? Przyjęcie plenerowe, niezależnie od dekoracji namiotu samo w sobie jest swobodniejsze niż każda inna forma przyjęcia, przy czym nie musi ono tracić na elegancji czy klasie.

Macie bardzo zróżnicowane grupy Gości i chcielibyście, żeby każda z nich w wybranym przez Was miejscu czuła się komfortowo. W tym przypadku aranż przestrzeni jest dużo bardziej dowolny, co logiczne, niż w zaprojektowanej przez obcą Wam osobę sali.

Chcecie, żeby część przyjęcia odbyła się na hamakach lub przy kominkach, nawet jeżeli pobieracie się w sierpniu? Plener daje Wam takie możliwości.

Jeżeli nadal szukacie argumentów za, bo boicie się, że pogoda pokrzyżuje Wasze plany, to zapraszamy Was na spotkanie, bo nie warto ograniczać swojej wyobraźni planując ten jedyny dzień w życiu, a tym bardziej zamykać jej w czterech ścianach, kiedy możecie tańczyć pod gołym niebem;)  
Wyjątkowe miejsca
Hotel Sielanka nad Pilicą****
Hotel Sielanka nad Pilicą****

Okolice Warszawy to wymarzona lokalizacja na wesele. Do dyspozycji gości klubowy Hotel Sielanka nad Pilicą****, położony na 100 hektarowej posiadłości, wśród lasów i łąk zaledwie 50 km od Warszawy. Proponujemy sale bankietowe w dowolnej aranżacji, stylową drewnianą karczmę oraz wesele w plenerze w bajkowej scenerii.

zobacz więcej

Polecane firmy
Perfect Day
Perfect Day

Specjalnością Perfect Day Wedding Planners jest kompleksowa organizacja ślubów i wesel polskich oraz międzynarodowych na terenie całej Polski. Jesteśmy jedną z najdłużej działających agencji wedding planerskich oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, spełniając tym samym wymóg świadczenia wysokiej jakości usług. Prowadzimy Polską Akademię Ślubną, która oferuje szkolenia dla konsultantów ślubnych. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu organizacja wesel nie stanowi żadnego problemu, a nasza specjalistyczna wiedza, wyczucie smaku i estetyki, zapewni Państwu satysfakcję ze zorganizowanej z nami uroczystości ślubnej. Organizacja ślubu i wesela? Z nami spełnisz swoje marzenia.

zobacz więcej

Newsletter


 

Copyright © 2012-2017 WeselawPlenerze.pl