facebook


Katarzyna Gajek

Aspire


Od strony organizacyjnej imprezy plenerowe to projekty trudniejsze i bardziej czasochłonne. Wymagają zbudowania wszystkiego od podstaw i planowania działań z większym wyprzedzeniem. Ale dają niesamowitą dowolność i czasem nieosiągalną w innej sytuacji przestrzeń.

Pragniecie ustawić salę bankietową z widokiem na jezioro, ale nie chcecie, aby impreza odbywa się dalej niż 30 km od Warszawy? Chcielibyście zorganizować weselne przyjęcie w waszym ogrodzie, rozbudowując na ten czas taras domu i mieć przez całą imprezę widok na rozświetlone nad przezroczystym dachem gwiazdy? Żyjecie w zgodzie z naturą i zależy Wam, by Wasz ślub i wesele były w stylu eko, na łonie natury, ale nie chcecie narażać gości na ewentualne kaprysy pogody? Marzycie o parkiecie wykonanym ze szkła, pod którym są piękne dekoracje kwiatowe, albo o miejscu zaślubin na wodzie? Nie ma sprawy. Innowacyjne technologie oświetlania, nagłaśniania czy nawet nawilżania powietrza dają fantastyczne możliwości, trzeba tylko wiedzieć jak z nich skorzystać. Wszystko jest realne! 

Przy organizacji imprez plenerowych szczególnie warto współpracować ze ślubnym konsultantem. Wesela plenerowe to zazwyczaj imprezy wysokobudżetowe – współpraca z doświadczonym profesjonalistą będzie gwarancją powodzenia uroczystości i dobrze zainwestowanych pieniędzy. Konsultant doradzi, przeanalizuje każdy pomysł, zaproponuje rozwiązania, które sprawdzą się w danej sytuacji, a wyeliminuje te, które mogą być potencjalnie problematyczne. 

Podczas plenerowej uroczystości kluczowa jest dobra koordynacja. W jej organizacji i zapewnieniu wszystkich niezbędnych elementów udział bierze cała masa wykonawców i podwykonawców, z których każdy ma do wykonania jedynie wycinek całości i niezbędna jest osoba, która sprawnie zapanuje nad całością i zagwarantuje, że w „godzinie zero” wszystko będzie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. To właśnie konsultant ślubny odpowiada za opracowanie całego planu przygotowań i za koordynację wszystkich w realizację planu zaangażowanych ludzi. Przygotowania do plenerowej uroczystości rozpoczynają się zazwyczaj na 3-4 dni przed samym ślubem i weselem. Wtedy Narzeczeni zaabsorbowani są masą spraw, więc pomoc konsultanta jest wręcz niezastąpiona. Konsultant bierze na siebie ciężar komunikacji ze wszystkimi zaangażowanymi w powodzenie uroczystości stronami. Dzięki jego pomocy przyszła Panna Młoda nie musi rozmawiać z firmą montującą namiot podczas ostatnich przymiarek sukni ślubnej....

Galeria zdjęć:

Wyjątkowe miejsca
Dwór Chotynia
Dwór Chotynia

Komfortowy hotel Dwór Chotynia, należący do grupy Polish Prestige Hotels, to wyjątkowe miejsce i wyjątkowi goście. Tu historia splata sie z teraźniejszością. Tu, z dala od miejskiego zgiełku, można miło spędzić czas w stylowych pokojach i apartamentach (36 pokoi i apartamentów dla 80 osób) urządzonych w charakterze poszczególnych odmian winogron znajdują sie antyczne meble, przedmioty, bibeloty. Każdy pokój i łazienka zostały urządzone indywidualnie co tworzy tak niesamowity nastrój związany ze starymi wnętrzami, na których czas odcisnął swoje piętno. Aby piękniej było wokół nas.

zobacz więcej

Polecane firmy
Błażej Sendzielski
Błażej Sendzielski

Aparat fotograficzny towarzyszy mi niemal w każdej chwili mojego życia od ponad dziesięciu lat. Pasja stała się również moją pracą, przy czym ta druga nie pokonała pierwszej. Przez ostatnie lata pracowałem dla agencji fotograficznych i ogólnopolskiego dziennika.

zobacz więcej

Newsletter


 

Copyright © 2012-2017 WeselawPlenerze.pl