facebook


Katarzyna Gajek

Aspire


Od strony organizacyjnej imprezy plenerowe to projekty trudniejsze i bardziej czasochłonne. Wymagają zbudowania wszystkiego od podstaw i planowania działań z większym wyprzedzeniem. Ale dają niesamowitą dowolność i czasem nieosiągalną w innej sytuacji przestrzeń.

Pragniecie ustawić salę bankietową z widokiem na jezioro, ale nie chcecie, aby impreza odbywa się dalej niż 30 km od Warszawy? Chcielibyście zorganizować weselne przyjęcie w waszym ogrodzie, rozbudowując na ten czas taras domu i mieć przez całą imprezę widok na rozświetlone nad przezroczystym dachem gwiazdy? Żyjecie w zgodzie z naturą i zależy Wam, by Wasz ślub i wesele były w stylu eko, na łonie natury, ale nie chcecie narażać gości na ewentualne kaprysy pogody? Marzycie o parkiecie wykonanym ze szkła, pod którym są piękne dekoracje kwiatowe, albo o miejscu zaślubin na wodzie? Nie ma sprawy. Innowacyjne technologie oświetlania, nagłaśniania czy nawet nawilżania powietrza dają fantastyczne możliwości, trzeba tylko wiedzieć jak z nich skorzystać. Wszystko jest realne! 

Przy organizacji imprez plenerowych szczególnie warto współpracować ze ślubnym konsultantem. Wesela plenerowe to zazwyczaj imprezy wysokobudżetowe – współpraca z doświadczonym profesjonalistą będzie gwarancją powodzenia uroczystości i dobrze zainwestowanych pieniędzy. Konsultant doradzi, przeanalizuje każdy pomysł, zaproponuje rozwiązania, które sprawdzą się w danej sytuacji, a wyeliminuje te, które mogą być potencjalnie problematyczne. 

Podczas plenerowej uroczystości kluczowa jest dobra koordynacja. W jej organizacji i zapewnieniu wszystkich niezbędnych elementów udział bierze cała masa wykonawców i podwykonawców, z których każdy ma do wykonania jedynie wycinek całości i niezbędna jest osoba, która sprawnie zapanuje nad całością i zagwarantuje, że w „godzinie zero” wszystko będzie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. To właśnie konsultant ślubny odpowiada za opracowanie całego planu przygotowań i za koordynację wszystkich w realizację planu zaangażowanych ludzi. Przygotowania do plenerowej uroczystości rozpoczynają się zazwyczaj na 3-4 dni przed samym ślubem i weselem. Wtedy Narzeczeni zaabsorbowani są masą spraw, więc pomoc konsultanta jest wręcz niezastąpiona. Konsultant bierze na siebie ciężar komunikacji ze wszystkimi zaangażowanymi w powodzenie uroczystości stronami. Dzięki jego pomocy przyszła Panna Młoda nie musi rozmawiać z firmą montującą namiot podczas ostatnich przymiarek sukni ślubnej....

Galeria zdjęć:

Wyjątkowe miejsca
Pałac Pstrokonie
Pałac Pstrokonie

Pałac Pstrokonie położony jest na terenie Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki. Zabytkowy Pałac z 1820 roku otacza piękny siedmiohektarowy Park oraz dwa duże stawy. Jest to miejsce idealne na imprezy plenerowe, wesela, spotkania firmowe czy warsztaty rozwojowe. Jako dodatkową atrakcję Pałac oferuje spływy kajakowe, loty paralotnią, piesze i konne wycieczki rowerowe po przepięknych okolicach Parku Krajobrazowego.

zobacz więcej

Polecane firmy
5 czwartych
5 czwartych

Agnieszkę i Marcina Rusinowskich, fotografujących pod marką 5czwartych, przedstawiać specjalnie nie trzeba. To jeden z najbardziej znanych zespołów fotograficznych na rynku polskim, mający na swoim koncie ponad 50 nagrodzonych zdjęć w konkursach WPJA, AGWPJA, ISPWP, Fearless Photographers, założenie Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych PSFŚ.

zobacz więcej

Newsletter


 

Copyright © 2012-2017 WeselawPlenerze.pl