facebook


Katarzyna Gajek

Aspire


Od strony organizacyjnej imprezy plenerowe to projekty trudniejsze i bardziej czasochłonne. Wymagają zbudowania wszystkiego od podstaw i planowania działań z większym wyprzedzeniem. Ale dają niesamowitą dowolność i czasem nieosiągalną w innej sytuacji przestrzeń.

Pragniecie ustawić salę bankietową z widokiem na jezioro, ale nie chcecie, aby impreza odbywa się dalej niż 30 km od Warszawy? Chcielibyście zorganizować weselne przyjęcie w waszym ogrodzie, rozbudowując na ten czas taras domu i mieć przez całą imprezę widok na rozświetlone nad przezroczystym dachem gwiazdy? Żyjecie w zgodzie z naturą i zależy Wam, by Wasz ślub i wesele były w stylu eko, na łonie natury, ale nie chcecie narażać gości na ewentualne kaprysy pogody? Marzycie o parkiecie wykonanym ze szkła, pod którym są piękne dekoracje kwiatowe, albo o miejscu zaślubin na wodzie? Nie ma sprawy. Innowacyjne technologie oświetlania, nagłaśniania czy nawet nawilżania powietrza dają fantastyczne możliwości, trzeba tylko wiedzieć jak z nich skorzystać. Wszystko jest realne! 

Przy organizacji imprez plenerowych szczególnie warto współpracować ze ślubnym konsultantem. Wesela plenerowe to zazwyczaj imprezy wysokobudżetowe – współpraca z doświadczonym profesjonalistą będzie gwarancją powodzenia uroczystości i dobrze zainwestowanych pieniędzy. Konsultant doradzi, przeanalizuje każdy pomysł, zaproponuje rozwiązania, które sprawdzą się w danej sytuacji, a wyeliminuje te, które mogą być potencjalnie problematyczne. 

Podczas plenerowej uroczystości kluczowa jest dobra koordynacja. W jej organizacji i zapewnieniu wszystkich niezbędnych elementów udział bierze cała masa wykonawców i podwykonawców, z których każdy ma do wykonania jedynie wycinek całości i niezbędna jest osoba, która sprawnie zapanuje nad całością i zagwarantuje, że w „godzinie zero” wszystko będzie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. To właśnie konsultant ślubny odpowiada za opracowanie całego planu przygotowań i za koordynację wszystkich w realizację planu zaangażowanych ludzi. Przygotowania do plenerowej uroczystości rozpoczynają się zazwyczaj na 3-4 dni przed samym ślubem i weselem. Wtedy Narzeczeni zaabsorbowani są masą spraw, więc pomoc konsultanta jest wręcz niezastąpiona. Konsultant bierze na siebie ciężar komunikacji ze wszystkimi zaangażowanymi w powodzenie uroczystości stronami. Dzięki jego pomocy przyszła Panna Młoda nie musi rozmawiać z firmą montującą namiot podczas ostatnich przymiarek sukni ślubnej....

Galeria zdjęć:

Wyjątkowe miejsca
Hotel Sielanka nad Pilicą****
Hotel Sielanka nad Pilicą****

Okolice Warszawy to wymarzona lokalizacja na wesele. Do dyspozycji gości klubowy Hotel Sielanka nad Pilicą****, położony na 100 hektarowej posiadłości, wśród lasów i łąk zaledwie 50 km od Warszawy. Proponujemy sale bankietowe w dowolnej aranżacji, stylową drewnianą karczmę oraz wesele w plenerze w bajkowej scenerii.

zobacz więcej

Polecane firmy
Beautifulday
Beautifulday

Agencja BEAUTIFULDAY jest pierwszą profesjonalną agencją, która powstała na Polskim rynku i działa w segmencie ekskluzywnych usług. Istniejemy od początku 2002 roku i mamy na swoim koncie organizację ponad 180 wspaniałych ślubów i wesel dla wymagających klientów.

zobacz więcej

Newsletter


 

Copyright © 2012-2017 WeselawPlenerze.pl